czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 lutego 2019
  • wyświetleń: 3591

Zmiana terminu rozstrzygnięcia konkursu na instalacje OZE

Mieszkańcy oczekujący na informację dotyczącą dofinansowania budowy instalacji odnawialnych źródeł energii w indywidualnych gospodarstwach domowych muszą uzbroić się w cierpliwość. Urząd Marszałkowski ponownie przesunął termin rozstrzygnięcia konkursu.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, wyników będziemy mogli spodziewać się w marcu.

- Z uwagi na toczące się analizy dotyczące możliwości zwiększenia alokacji w naborze, termin rozstrzygnięcia konkursu uległ zmianie z lutego 2019 roku na marzec 2019 roku - czytamy na stronie Urzędu.

Przypominamy, iż Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie polegający na wykonaniu 660 instalacji OZE wytwarzających energię cieplną i/lub elektryczną w budynkach mieszkalnych będących własnością mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. W projekcie przewidziano udzielenie grantów na dostawę i montaż 413 instalacji fotowoltaicznych, 109 instalacji solarnych, 114 pomp ciepła (powietrzne - 89 szt. i gruntowe - 25 szt.) oraz 24 kotłów na biomasę.

BM / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.