czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 marca 2019
  • wyświetleń: 4749

Nagrody Burmistrza dla dyrygenta oraz muzyka kulturoznawcy

W czwartek 28 lutego w gabinecie Burmistrza Mariana Błachuta wręczono nagrody osobom szczególnie zasłużonym dla gminy w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnia i ochrony kultury.

Reklama

Nagrody Burmistrza w dziedzinie twórczości
Nagrody Burmistrza w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechnia i ochrony kultury · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrodzeni zostali:
  • Tomasz Janusz - dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy MDK w Czechowicach-Dziedzicach - za sukcesy, które były udziałem orkiestry i jej dyrygenta w ubiegłym roku,
  • Kamil Krzanowski - muzyk kulturoznawca, aranżer, pedagog i realizator dźwięku - za całokształt działalności.


Nagrodzonym na wniosek Burmistrza osobom nagrody wręczyli: burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz radna Magdalena Kubik - przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Nagrodzonym gratulowano dokonań i zaangażowania w pracy oraz osiągnięć w rozwoju i promowaniu kultury w Gminie Czechowice-Dziedzice. Zarówno burmistrz, jak i przewodniczący Rady Miejskiej podkreślali również nieocenioną wartość, jaką działalność nagrodzonych ma dla promocji Czechowic-Dziedzic w kraju i zagranicą.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.