czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 marca 2019
  • wyświetleń: 2432

Komunia 2019 w Złotej Podkowie - ostatnie wolne terminy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Złota Podkowa" podaj

Artykuł sponsorowany:

Szukasz w okolicach Goczałkowic-Zdroju, Czechowic-Dziedzic lub Pszczyny - domu przyjęć lub sali na organizację pierwszej komunii świętej Twojej pociechy? Sala bankietowa w Złotej Podkowie to przestronna i elegancko urządzona przestrzeń, w której zorganizujemy dla Ciebie i Twojego dziecka niezapomniane przyjęcie komunijne.

Przyjęcia komunijne w Złotej Podkowie


Dwupoziomowa sala na komunię w naszym domu przyjęć pozwala na organizację kilku uroczystości jednocześnie, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości obsługi. Obawiasz się, że organizacja kilku przyjęć na jednej sali przełoży się na zmniejszenie sprawności obsługi i zakłóci odświętność rodzinnego spotkania? Niepotrzebnie. W Złotej Podkowie Każde przyjęcie obsługiwane jest przez wielu kucharzy i kelnerów, zawsze odpowiadających liczbie gości.Z kolei estetyczne przepierzenia, którymi oddzielamy od siebie poszczególne części sali bankietowej, pozwalają na stworzenie kameralnej atmosfery uroczystości.

Idealnie dobrane menu na komunię w restauracjiKomponując menu na komunię zawsze kierujemy się upodobaniami gości oraz rodzinnymi tradycjami, które pragniecie uszanować podczas przyjęcia. Kilka wariantów menu komunijnego, które proponujemy to zróżnicowane propozycje, które zostały przemyślane tak, by łączyć dania tradycyjne z nowoczesnymi i trafiać zarówno w gust seniorów jak i najmłodszych przedstawicieli rodziny. Decydując się na organizację przyjęcia w Złotej Podkowie zyskujecie pewność, że przyjęcie przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami gości, a podane przez nas posiłki będą prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Taki ogród tylko dla gości Domu Przyjęć Złota Podkowa!Do dyspozycji gości lokalu została wydzielona część starego ogrodu Kapias. Wejście znajduje się bezpośrednio przy lokalu! Przestrzeń oraz atrakcje wokół lokalu zostały tak zaprojektowane, aby zapewniały niezapomniane wrażenia.

Ogród dla gości Domu Przyjęć Złota Podkowa


W ogrodzie znajdują się ławeczki relaksacyjne w leśnym pokoju, studnia życzeń, leżaki przy suchej rzece, kącik zabaw dla dzieci oraz wiele innych, klimatycznych zakątków.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług  • Rezerwacje: tel. 512-112-616 - Krystian Blokesz


Dom Przyjęć "Złota Podkowa"

43-230 Pszczyna
ul. Świętej Anny 4 Goczałkowice - Zdrój

kom. 512 112 616