czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2019
  • 6 marca 2019
  • wyświetleń: 2353

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Już w środę 6 marca o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia zatytułowane "Jak mądrze robić zakupy?".

Reklama

Szczególnym gościem, a zarazem prelegentem podczas spotkania będzie Joanna Pieszka, doradca żywieniowy i socjoterapeuta, a przede wszystkim twórca rewelacyjnego programu dla dzieci znanego i organizowanego w całej Polsce "Ciuchcia Zdrowia".

Podczas spotkania dowiemy się po prostu, jak mądrze robić zakupy, czyli jak się przygotować, na co zwracać uwagę i czego unikać. Podczas spotkania zyskamy praktyczną wiedzę, która pozwoli:
poznać proste chwyty stosowane przez sprzedawców i producentów,
wychodzić ze sklepu z większymi zakupami,
zaoszczędzić swoje pieniądze,
zreperować domowy budżet,
wyrzucać mniej zepsutego jedzenia,
ustawić się na odpowiednich "zakupowych torach" .

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją.

Kolejne spotkania w roku 2019:
  • 03.04.2019 - Emocje a choroby autoimmunologiczne
  • 08.05.2019 - Równowaga kwasowo-zasadowa
  • 05.06.2019 - Witaminowy alfabet


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

"Zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań" - Światowa Organizacja Zdrowia

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj