czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 marca 2019
  • wyświetleń: 2609

Będzie nowy nabór wniosków LGD Ziemia Bielska

Na przełomie marca i kwietnia LGD Ziemia Bielska będzie prowadzić nabór wniosków w ramach projektu grantowego pt. Promowana Ziemia Bielska.

Reklama

Jest to nabór skierowany dla Wnioskodawców z obszaru Ziemi Bielskiej (którzy nie prowadzą działalności gospodarczej), głównie dla organizacji pozarządowych. W ramach naboru można uzyskać dofinansowanie na wydarzenia związane z promocją Ziemi Bielskiej (happeningi, akcje informacyjne, konkursy wiedzy, spotkania, konferencje, koncerty, wystawy, wydanie publikacji + wieczór autorski, rajdy terenowe, itp. z wyłączeniem imprez cyklicznych).

Wartość projektu - od 5.000,00 do 20.000,00 zł, wysokość dofinansowania - do 100%, refundacja poniesionych kosztów, termin realizacji - od podpisania umowy do grudnia 2020 r.

Osoby zainteresowane mogą wziąć udział w warsztacie z przygotowania dokumentacji aplikacyjnej, który odbędzie się 20.03.2019 r. o godz. 8:30 w sali konferencyjnej przy ul. T. Regera 81, Bielsko-Biała. Rejestracja: goo.gl/forms/0JIGVJmoJC2yhalh1

Ponadto LGD Ziemia Bielska informuje, że również na przełomie marca i kwietnia będzie prowadzić nabory wniosków w zakresie: podejmowania działalności gospodarczej (turystyka i rekreacja oraz ekologia), zachowania dziedzictwa lokalnego - doposażenie instytucji działających w sferze kultury oraz wzmacniania kapitału społecznego - organizacja wydarzeń podnoszących kompetencje.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska, ul. T. Regera 81, 43-382 Bielsko-Biała, Tel. 33 8 18 34 11, e-mail: projekty@ziemiabielska.pl, www.ziemiabielska.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.