czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2007
  • wyświetleń: 2093

Rajdowy Piknik podczas WOŚP

Reklama

Rajdowy Piknik podczas WOŚP
fot. wrcfan.sck.pl


Podczas XV Finału WOŚP w Czechowicach – Dziedzicach Automobilklub Śląski zorganizował Rajdowy Piknik. Wszyscy chętni mieli okazję zapoznać się z samochodami rajdowymi i załogami, oraz po wygraniu licytacji sprawdzić się w roli pilota rajdowego.

Pierwszą osobą, która popilotowała Marcina Kwaśnego (Seicento V.K.) był burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Debiut w roli pilota wypadł doskonale. Pan burmistrz zapewnił, że gdy tylko nadarzy się kolejna szansa na przejażdżkę samochodem rajdowy skorzysta z niej na pewno.

Kolejne osoby licytowały przejażdżki rajdowymi maluchami, Fiatami Seicento, Toyotą Starlet, Oplem Corsą, pucharowym Peugeotem 206 oraz najnowszym modelem Subaru Impreza Sti. Oprócz przejażdżek licytowano gadżety, m.in. zderzak jednego z uczestników pikniku, który miał spotkanie z latarnią.

Niespodzianką przygotowaną na wieczór, był nocny przejazd z Arkiem Przybylskim jego pucharowym Peugeotem 206. Licytacja była bardzo zacięta i dwaj zwycięzcy Panowie Bartek i Jerzy zasilili konto WOŚP kwotą 720 złotych. Licznie zgromadzona publiczność gorąco dopingowała kierowcę, który dostarczył swoim „pilotom” niezapomnianych wrażeń.

Rajdowy Piknik spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród mieszkańców Czechowic. Już teraz możemy zapewnić, że podobne imprezy będą organizowane cyklicznie.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować wszystkim załogom które wzięły udział w Pikniku i wsparły WOŚP, oraz osobom które pomogły w jego organizacji.

Dziękujemy także licznym sponsorom, bez których impreza nie mogła by się odbyć, są to:
Firma Cyroń www.cyron.pl
Mieczysław Stachura zakład lakierniczo-blacharski
BH Podbeskidzie – Środki ochrony pracy www.bhpodbeskidzie.pl
Sklep Trafika (plac targowy)

Patronem Medialnym Rajdowego Pikniku był Czechowicki Portal Motoryzacyjny WRCfan: www.wrcfan.sck.pl

Przemek / wrcfan.sck.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.