czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 marca 2019
  • wyświetleń: 2048

Stół bilardowy 2w1 - dlaczego to dobre rozwiązanie?

Materiał partnera:

Stół do bilarda już od dawna widnieje na twojej liście zakupowej, ale ciągle odwlekasz jego kupno z powodu małego metrażu mieszkania? Już nie musisz! Producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyli rozwiązanie idealne - stół do bilarda 2w1.

silnet


Jak wygląda stół bilardowy 2w1?Stół bilardowy 2w1 wygląda identycznie jak tradycyjny, z tą różnicą że występuje w zestawie z blatem nakrywający. Blatem zakrywa się płytę rozgrywającą i w ten sposób przekształca go w zwykły stół jadalniany. Dzięki lekkiemu cofnięciu konstrukcji dolnej przy stole bardzo wygodnie się siedzi - kolanami nie dotyka się ramy, można swobodnie rozprostować nogi.

Produkt łączy w sobie dwie funkcje. Na co dzień można korzystać z niego jak ze zwykłego mebla, a w razie potrzeby zdjąć blat i zapewnić sobie, rodzinie oraz gościom wspaniałą rozrywkę. Aktualnie większość stołów do bilarda wykonuje się na zamówienie, więc ich design można dopasować do wystroju wnętrza. Trzeba tylko zorientować się, czy wybrany producent stołów bilardowych realizuje zamówienia indywidualne. Wtedy wystarczy przesłać do niego projekt albo wybrać jeden z dostępnych wzorów, dookreślić szczegóły i żądaną kolorystykę.

Dla kogo to odpowiedni produkt?Stół bilardowy 2w1 to świetne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia grać w bilard, ale nie może sobie pozwolić na zbyt częste wypady na miasto. Mając stół w domu, można rozegrać partyjkę lub po prostu poćwiczyć uderzenia w każdej wolnej chwili, bez potrzeby wychodzenia z domu, tracenia czasu na dojazdy i wydawania pieniędzy w klubach.

Stół do bilarda 2w1 to produkt stworzony dla wszystkich tych, którzy prowadzą bogate życie towarzyskie i często przyjmują w domu gości. Zapewniamy, że stanie się prawdziwą atrakcją rodzinnych spotkań i wieczornych imprez ze znajomymi. Mając do wyboru oglądanie telewizji, czy grę w bilard, każdy wybierze tę drugą rozrywkę, by poczuć ducha rywalizacji. Co więcej, po skończonej partyjce, można usiąść przy stole i wspólnie zjeść obiad lub kolację. Rewelacyjna sprawa, prawda?

Stół bilardowy 2w1 rozwiązuje problem małego metrażu, więc ucieszy każdego, kto do tej pory nie mógł sobie pozwolić na jego wstawienie do mieszkania. Z powodzeniem zastąpi stół jadalniany, przy którym codziennie będą spożywane posiłki, a w razie potrzeby zamieni się w stół oferujący mnóstwo emocjonującej zabawy.

silnet


Najważniejsze zalety stołów bilardowych 2w1Istnieje kilka powodów, dla których warto zdecydować się właśnie na stół bilardowy 2w1. Oto najważniejsze z nich:

Wielofunkcyjność

Stół do bilarda nie tylko pełni funkcję wynikającą z jego nazwy, ale z powodzeniem sprawdza się także jako stół jadalniany do codziennego użytku lub biesiadny, przy którym organizowane będą wieloosobowe spotkania.

Rewelacyjna trwałość

Z czego wykonuje się stoły bilardowe? Producent zawsze informuje o zastosowanych materiałach. Konstrukcję najczęściej robi się z litego drewna, natomiast płytę rozgrywającą z płyty postformingowej lub włoskiego łupka. Zastosowanie tak wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów powoduje, że produkt będzie dobrze służył długie lata.

Oszczędność miejsca

Przy ograniczonej powierzchni mieszkania stół bilardowy 2w1 to jedyne wyjście, by móc cieszyć się grą w domowym zaciszu. Wykonany w mniejszym rozmiarze (do amatorskiej gry w poola niepotrzebny jest pełnowymiarowy stół o długości 9 stóp) nie zajmie dużo miejsca, a umożliwi rozegranie partyjki zawsze, gdy przyjdzie na to ochota.

Nowoczesny design

Stoły bilardowe to produkty ekskluzywne, podwyższające prestiż. W większości przypadków wykonuje się je na zamówienie klienta, co pozwala dopasować wygląd do wizji klienta i wystroju pomieszczenia, w którym się znajdą. Dzięki temu nie odstają od reszty wyposażenia, ale dopełniają całą aranżację swą elegancją.

Wygoda użytkowania

Stoły bilardowe 2w1 są naprawdę wygodne w użytkowaniu. Nie trzeba ich rozkładać, składać ani przesuwać. Mogą zwyczajnie stać w jadalni lub w salonie, by od czasu do czasu zamienić się w centrum rozrywki. Co więcej, produkt zapewnia dostatecznie dużą ilość miejsca, by przy stole mogło swobodnie usiąść kilka osób.