czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2019
  • 10 marca 2019
  • wyświetleń: 19029

[FOTO, WIDEO] O krok od tragedii na torach! Interwencja śmigłowca LPR

Do szalenie niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13:15 w Goczałkowicach-Zdroju na dworcu PKP. Pędzący pociąg musiał awaryjnie hamować, bowiem na torach leżał człowiek. Maszynista nie zdążył w porę zatrzymać składu.

Reklama

O krok od tragedii na torach w Goczałkowicach-Zdroju - 9.03.2019 · fot. sid / pless.pl


Ze wstępnych ustaleń naszego reportera wynika, że prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna leżał na torach pomiędzy szynami. Żadna z kończyn nie znajdowała się na szynach. Cały skład jadący w stronę Pszczyny przejechał nad nim, jednak najprawdopodobniej nie doszło do potrącenia. Na miejsce została zadysponowana policja, zespół ratownictwa medycznego i pracownicy kolei.

Wszystko wskazuje na to, że obrażenia jakie posiadał mężczyzna nie pochodzą od potrącenia przez pociąg. Nieoficjalnie wiadomo, że dzień wcześniej poszkodowany był w szpitalu, z którego wypisał się na własne żądnie. Ze względu na jego stan zdrowia i podejrzenie guza mózgu wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego w trybie pilnym do placówki medycznej.Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Pociągi na trasie z Bielska-Białej do Pszczyny mogą być opóźnione.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.