czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2019
  • wyświetleń: 7775

[FOTO] Kraksa na DK-1 w Czechowicach. Sprawca nietrzeźwy

W sobotę, 9 marca około godziny 12:45 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Sprawca zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Reklama

Kolizja na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 9.03.2019 · fot. czecho.pl


Było to klasyczne najechanie na tył. Kolizja miała miejsce około 150 metrów od skrzyżowania z ulicą Ligocką na lewym pasie prowadzącym w stronę Bielska-Białej. Z ustaleń policjantów wynika, że 28-letni sprawca kierujący BMW serii 3 znajdował się pod wpływem alkoholu. Wynik badania trzeźwości to 0.21mg/L.

Lewy pas ruchu został zablokowany na ponad godzinę. Kierowcy jadący w stronę Bielska-Białej utknęli w sporym korku, który w szczytowym momencie sięgał skrzyżowania z ulicą Legionów (blisko 2 kilometry).

Ko kolizji doszło także kilkadziesiąt minut wcześniej w centrum miasta. Około godziny 11:30 na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe.

Loading...

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.