czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2019
  • wyświetleń: 2838

Przebywał na klatce schodowej i awanturował się ze strażnikami

W dniu 7 marca o godzinie 16.30 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego mężczyzny przebywającego na klatce schodowej w jednym z budynków przy ulicy Ks. Barabasza w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

- Przybyły na miejsce patrol zastał na pierwszym piętrze budynku 38-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który znajdował się pod wpływem alkoholu. Wobec interweniujących strażników był wulgarny, nie stosował się do wydawanych poleceń jak również próbował z patrolem wszcząć awanturę - opisują mundurowi.

Strażnicy użyli wobec awanturnika środków przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających jak i również kajdanek. Z ujętym mężczyzną udali się do SM celem ustalenia danych osobowych. Mężczyzna został również sprawdzony czy nie figuruje jako osoba poszukiwana - wynik był negatywny.

Jak informuje straż, w siedzibie SM mężczyzna odgrażał się strażnikom, był w dalszym ciągu agresywny. Po ustaleniu tożsamości został przewieziony do izby wytrzeźwień, gdzie spędził kilka godzin.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.