czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2019
  • wyświetleń: 13132

[FOTO] Wypadek na Legionów. Mercedes roztrzaskany o drzewo!

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w piątek, 15 marca około godziny 21:40 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Na wysokości posesji 102 Mercedes V-klasa uderzył w drzewo. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Wypadek na ulicy Legionów - 15.03.2019 · fot. Bielskie Drogi


Nie wiadomo dlaczego kierowca luksusowego busa zjechał z drogi. Pojazd najpierw uderzył w baner reklamowy, później przebił ogrodzenie posesji i z dużą siłą uderzył w drzewo. Kierowca odniósł poważnie wyglądające obrażenia głowy, które nastąpiły na skutek uderzenia w przednią szybę. Trafił do szpitala.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i dwa patrole policji (KP Czechowice-Dziedzice i WRD Bielsko-Biała). Funkcjonariusze z drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego, bowiem tak wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie. Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do północy.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.