czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 marca 2019
  • 25 marca 2019
  • wyświetleń: 3083

Razem możemy pokonać smog! Dzień otwarty z eko piecami w Domusie

Artykuł sponsorowany:

Jak alarmują naukowcy - stale przekraczane stężenie zanieczyszczeń powietrza, w negatywny sposób odbija się na zdrowiu każdego człowieka, w szczególności osób starszych i dzieci. Jednak najbardziej narażeni są ludzie cierpiący z powodu chorób układu oddechowego. Dlatego w trosce o wszystkich mieszkańców firma Domus organizuje dzień otwarty na którym będzie można zapoznać się z eko piecami oraz aktualnymi dofinansowaniami na ich zakup.

Obecnie smog towarzyszy nam w niemal każdym rejonie Polski. Na jego negatywne skutki, znajdujące odzwierciedlenie w kondycji naszego zdrowia, są narażeni przede wszystkim mieszkańcy województwa śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, ale także miast znajdujących się w nieckach oraz tych z niedrożnymi tunelami powietrznymi.

Domus


W związku uruchomionymi licznymi programami dofinansowania do montażu nowych ekologicznych źródeł ciepła Firma DOMUS zaprasza wszystkich na Dzień Otwarty: "Jak pokonać smog". Oferujemy doradztwo dla wszystkich osób chcących skorzystać z dotacji w ramach "Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla budynków jednorodzinnych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice na rok 2019" jak również w programie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej w Katowicach - CZYSTE POWIETRZE.

Jesteśmy przekonani, że popularyzacja ekologicznego ogrzewania gazowego pozwoli nam wszystkim oddychać czystym powietrzem w przyszłości.

Gaz ziemny jest jednym z najczystszych i co za tym idzie najbardziej ekologicznych paliw, które mogą być wykorzystywane do ogrzewania gospodarstw domowych. Pozytywny efekt ekologiczny w połączeniu z wygodą użytkowania powoduje, że popularność tego rodzaju źródła ciepła w ostatnich latach rośnie.

Domus: Kotły Klimosz


Zakup kotła powinien być wykonany "z głową". Samo nabycie kotła spełniającego najwyższe europejskie standardy emisji nie poprawia jakości powietrza. Nieodpowiednie użytkowanie oraz niedostosowanie się do wymagań i zaleceń producenta, skutkuje nadmierną eksploatacją kotła oraz pogorszeniem jakości wydobywających się spalin do środowiska naturalnego.

Jeśli masz pytania lub szukasz odpowiedniego kotła dla SIEBIE zapraszamy na dzień otwarty z piecami firmy KLIMOSZ, który odbędzie się 29 marca br. w godzinach 8-16 w siedzibie sklepu instalacyjnego DOMUS przy ul. Legionów 60 w Czechowicach-Dziedzicach.

W programie m.in.:
  • POKAZ PALENIA PELETEM
  • DORADZTWO PRZY WYBORZE PIECA - KONSULTACJE Z EKODORADCĄ
  • POKAZ PIECÓW WĘGLOWYCH 5 GENERACJI, ECODESIGN, PIECÓW NA PELET ORAZ PIECÓW GAZOWYCH
  • GRILLOWANIE KIEŁBASEK NA PALNIKU PELETOWYM


--
Domus
ul. Legionów 60
43-502 Czechowice-Dziedzice
www.domus.info.pl