czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 marca 2019
  • wyświetleń: 13404

Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? Ukradł robot kuchenny

Czechowiccy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież robota kuchennego z jednego ze sklepów w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów. Do kradzieży doszło 8 lutego 2019 r. w godz. 21.30 - 21.45. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Reklama

kradzież
sprawca kradzieży


Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 8 lutego 2019 r. pomiędzy godz. 21.30 - 21.45 w sklepie przy czechowickiej ul. Legionów. Nieznany dotąd sprawca skradł robot kuchenny marki "Hoffen Chef" o wartości 999 zł. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja opublikowała zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 32 214 88 10, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl.

kradzież
sprawca kradzieży

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.