czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2019
  • 12 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 10180

[ZDJĘCIA] Milion Swingów dla Autyzmu w Parku Miejskim "Lasek"

W minioną sobotę w Parku Miejskim "Lasek" odbyła się 3. edycja akcji charytatywnej "Milion Swingów dla Autyzmu" pod patronatem Burmistrza Mariana Błachuta, której głównym organizatorem było Centrum Kettlebell Czechowice-Dziedzice na czele z Mają Konarską.

Reklama

Milion Swingów dla Autyzmu w Parku Miejskim "Lasek" - 06.04.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny miał przyjemność być partnerem tego ważnego wydarzenia. Mimo deszczowej pogody atmosfera panująca w parku tego dnia była świetna! Przypomnijmy, że motywem przewodnim imprezy była pomoc dla dzieci dotkniętych autyzmem, propagowanie wśród ludzi wiedzy oraz świadomości na temat autyzmu.

Impreza jest organizowana co roku w całej Polsce (6 raz), a jej inicjatorem jest Marcin Kil. Wszystkich ludzi dobrego serca łączy wspólne wykonywanie swingów odważnikami kettlebells, a także świetna zabawa.

Wspólnymi siłami udało się wykonać 79.111 swingów oraz uzbierać kwotę 1945 zł, która w całości zostanie przeznaczona dla dzieci dotkniętych autyzmem z Czechowic-Dziedzic.

aka, ab / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.