czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 marca 2019
  • wyświetleń: 3384

Przychodnia Gomed: chirurgiczne usuwanie wszelkich zmian skórnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gomed" podaj

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy na usuwanie chirurgiczne wszelkich zmian skórnych (guzków skóry, kaszaków, włókniaków, znamion barwnikowych, brodawek, kurzajek) z badaniem histopatologicznym tych zmian. Zabiegi usunięcia niewielkich zmian są szybkie i bezpieczne, a co najważniejsze - pozwalają cieszyć się gładką, pozbawioną skaz skórą.

gomed


Tłuszczaki, kaszaki, znamiona czy brodawki zazwyczaj nie stanowią zagrożenia dla naszego zdrowia a ich likwidacja ze względów medycznych nie jest konieczna, jednak usuwanie tego typu zmian cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to z przyczyn kosmetycznych, a znamiona, barwniki czy brodawki przeszkadzają nam zwłaszcza wówczas, gdy usytuowane są na odsłoniętych, dobrze widocznych obszarach skóry: na dłoniach, przedramionach czy łydkach, a zwłaszcza na twarzy i szyi. Wówczas ich usunięcie może się wiązać ze znacznym podniesieniem samooceny - wszak każdy lubi podobać się sobie, a pozbycie się szpecącego w naszym mniemaniu defektu urody sprawia, że od razu czujemy się ładniejsi.

Wycięcie zmian skórnych przeprowadza się w trybie ambulatoryjnym w chirurgicznym gabinecie zabiegowym i poza momentem podania leku miejscowo znieczulającego (poprzez ukłucie skóry igłą) jest ono całkowicie bezbolesne. Wycięty fragment tkanki wysyła się do weryfikacji mikroskopowej (badanie histopatologiczne), które ocenia naturę zmiany, a także doszczętność i marginesy wycięcia. Na powstałą ranę skórną zakłada się szwy i opatrunek. Zabieg rutynowo trwa około pół godziny i bezpośrednio po nim Pacjent wychodzi do domu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wykonujemy również badania diagnostyczne: USG, USG Doppler, densytometrię, badania psychotechniczne oraz biopsję cienkoigłową.

Więcej informacji pod numerami telefonów:
  • 32 212 77 08
  • 32 212 74 62
  • 660 46 12 46


Gwarantujemy obsługę przez wysokiej klasy specjalistów oraz umiarkowane ceny. Zapraszamy do rejestracji osobistej lub telefonicznej.NZOZ "GOMED" Sp. z o.o.

43-200 Pszczyna
ul. Dworcowa 8

tel. 322127708
tel. 322127462
fax 322127462
kom. 660461246