czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3007

Przesunięto termin rozstrzygnięcia konkursu na projekty OZE

Wszystkich mieszkańców, którzy oczekują na informację dotyczącą dofinansowania budowy instalacji odnawialnych źródeł energii w indywidualnych gospodarstwach domowych informujemy, że termin rozstrzygnięcia konkursu ponownie uległ zmianie.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego: z uwagi na oczekiwanie na odpowiedź Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwa Finansów w zakresie możliwości zwiększenia alokacji w przedmiotowym naborze, termin rozstrzygnięcia konkursu ulega zmianie z marca 2019 r. na kwiecień 2019 r.

Przypominamy, iż Gmina Czechowice-Dziedzice złożyła wniosek o dofinansowanie polegający na wykonaniu 660 instalacji OZE wytwarzających energię cieplną i/lub elektryczną w budynkach mieszkalnych będących własnością mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice. W projekcie przewidziano udzielenie grantów na dostawę i montaż 413 instalacji fotowoltaicznych, 109 instalacji solarnych, 114 pomp ciepła (powietrzne - 89 szt. i gruntowe - 25 szt.) oraz 24 kotłów na biomasę.

Jak informują urzędnicy, po rozstrzygnięciu konkursu zostanie ogłoszona lista rankingowa z zaznaczeniem podmiotów, którym zostanie udzielone dofinansowanie.

BM / czecho.pl, źródło: Urząd Marszałkowski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.