czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019
  • 3 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1215

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz

Za nami:

Już w środę 3 kwietnia o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia zatytułowane "Emocje a choroby autoimmunologiczne".

Szczególnym gościem, a zarazem prelegentem podczas spotkania będzie dr Grażyna Kuczek z Warszawy, pasjonatka medycyny stylu życia i promocji zdrowia. Na co dzień zajmuje się profilaktyką i terapią chorób cywilizacyjnych poprzez zmianę myślenia, stylu życia i sposobu odżywiania. Wykładała m. in. w Stanach Zjednoczonych i Australii. Od ponad 15 lat prowadzi w Polsce Program Odnowy Zdrowotnej NEWSTART, który uczy jak zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, a jeśli choroba już się pojawi, pokazuje ewentualną drogę wyjścia. Jest autorką książek "Zdrowie bez ograniczeń", "ABC Zdrowego Stylu Życia", "Zdrowie z wyboru" oraz współautorka książki "Kuchnia w trosce o Twoje zdrowie".

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją.

Serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY!

Kolejne spotkania w roku 2019:
08.05.2019 - Równowaga kwasowo-zasadowa
05.06.2019 - Witaminowy alfabet

Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

"Zdrowie to stan pełnej fizycznej, duchowej i społecznej pomyślności, stan dobrego samopoczucia - dobrostan, a nie tylko brak choroby, defektów fizycznych czy niedomagań" - Światowa Organizacja Zdrowia.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.