czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2339

Lokalny Punkt Informacyjny - wsparcie dla przedszkoli

Za nami:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na spotkanie pt.: Wsparcie dla przedszkoli - omówienie dokumentacji konkursowej poddziałania 11.1.3. Wzrost upowszechnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej - konkurs.

Zaproszenie kierowane szczególnie do instytucji, które planują realizować projekty edukacyjne współfinansowane ze środków funduszy unijnych w zakresie edukacji przedszkolnej. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia w godzinach od 10.00 do 13.00 (rejestracja od 9.30 do 10.00) w Lokalnym Punkcie Informacyjnym w Bielsku-Białej przy ul. Cieszyńskiej 367 (sala konferencyjna II piętro).

Tematyka spotkania skupia się na ogłoszonym obecnie konkursie z poddziałania 11.1.3 Wzrost upowszechnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Omówione zostaną założenia dokumentacji konkursowej - ze szczególnym uwzględnieniem możliwych działań, kryteriów wyboru i wskaźników projektu oraz budżet projektu - wybrane zagadnienia - koszty kwalifikowane.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.