czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2019
  • 22 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1561

Lokal biurowy do wynajęcia w centrum Bielska-Białej

Artykuł sponsorowany:

Wynajmę lokal biurowy na bielskiej starówce. Lokal o wysokim standardzie, znajduje się na parterze odrestaurowanej kamienicy. Posiada indywidualne, przeszklone wejście.

Lokal do wynajęcia - Bielsko-Biała, ul. Nad Niprem 5/2


W skład lokalu o powierzchni 30m2 wchodzi poczekalnia (z wycieraczką systemową), toaleta, kompletnie wyposażone pomieszczenie socjalne (zmywarka, lodówka, ekspres do kawy) oraz pomieszczenie biurowe z przedsionkiem. Całość po generalnym remoncie. We wnękach okiennych zamontowane są drewniane żaluzje, a na podłogach płytki gresowe.

Dodatkowo lokal posiada wyjście na wewnętrzny, zacieniony dziedziniec, z miejscem do wypoczynku (meble ogrodowe) oraz przygotowane miejsce na szyld (z możliwością podświetlenia).

Cena za wynajem - 1200 zł netto / miesiąc - obejmuje szybki internet (WI-FI i LAN) oraz aktywny system alarmowy (Solid Security).

Poczekalnia, toaleta i pomieszczenie socjalne są do wspólnego korzystania przez najemcę drugiego pomieszczenia biurowego. Dla zainteresowanych istnieje możliwość wynajęcia całego lokalu, z dwoma pomieszczeniami biurowymi, w cenie 2000 zł netto / miesiąc.

Kontakt: tel. 600-461-960

Lokalizacja lokalu: