czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2019
  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 8371

Licealistka z Czechowic-Dziedzic zaśpiewała w PE w Brukseli

W dniach 30 marca do 3 kwietnia Ola Borawska z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie uczestniczyła w wycieczce do Brukseli. Była to nagroda, którą zdobyła w czasie festiwalu kolęd organizowanym przez Chór św. Józefa w Zabrzegu. Pobyt organizowali pracownicy biura europosłanki Jadwigi Wiśniewskiej.

Ola Borowska, Liceum, Bruksela
Ola Borowska zaśpiewała w Parlamencie Europejskim w Brukseli. · fot. sklodowska.edu.pl


Był to czas niezwykle intensywny - spotkania towarzyskie, zwiedzanie Brukseli, Brugie i Gandawy, smakowanie lokalnej kuchni, ale i wizyta w Parlamencie Europejskim. Dla Oli był to szczególny czas, gdyż została poproszona przez Jadwigę Wiśniewską (która słyszała wykonaną przez Olę kolędę w czasie styczniowego konkursu) o zaśpiewanie w tym miejscu "Oj Maluśki". Wiosenna aura nie przeszkodziła zgromadzonej tam licznie widowni zachwycić się interpretacją tego znanego utworu przez uczennicę czechowickiego liceum.

Jak informuje szkoła, Ola ocenia pobyt jako bardzo udany i pełen pozytywnych wrażeń, a społeczność szkolna jest dumna z takiej uczennicy i koleżanki. Jednocześnie życzą Oli dalszych sukcesów - szczególnie tych muzycznych.

aka / czecho.pl, źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.