czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2019
  • 12 maja 2019
  • wyświetleń: 5929

Mieszkańcy wymienili surowce wtórne na 200 sadzonek drzew!

W ramach akcji ekologicznej w Gminie Czechowice-Dziedzice 200 sadzonek drzew trafiło do mieszkańców.

W dniu 27 kwietnia 2019 r. w ramach akcji edukacyjnej "Wymień surowce wtórne na drzewa dla czystego nieba" mieszkańcom naszej gminy przekazano 200 sztuk ozdobnych sadzonek drzew liściastych.

Podczas akcji zebrano 200 kg butelek typu PET - prawie 2 kontenery KP 7 oraz zebrano 45 kg puszek metalowych. Z uwagi na duże zainteresowanie sadzonkami drzew akcja na tych samych zasadach zostanie powtórzona we wrześniu bieżącego roku.

O terminie i miejscu wydania sadzonek za zebrane surowce wtórne (30 butelek typu PET oraz 15 puszek aluminiowych) będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej.

Posadzone na terenie naszej gminy drzewa - tym razem były to magnolie oraz ozdobne gatunki wiśni, śliw i jabłoni, z pewnością przyczynią się do poprawy estetyki naszego otoczenia, jak również wpłyną na poprawę jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.