czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6214

Policja zatrzymał trzech nastolatków z marihuaną

Policyjni wywiadowcy z bielskiego wydziału prewencji zatrzymali dwóch młodych mieszkańców powiatu bielskiego, w wieku 18 i 19 lat, którzy posiadali przy sobie po kilka porcji marihuany. Policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 grama narkotyku. W Bielsku-Białej przy jednym z centrów handlowych mundurowi z wapienickiej prewencji zatrzymali 17-latka z Czechowic-Dziedzic, który miał przy sobie marihuanę. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

We wtorek, w godzinach wieczornych na ulicy Szkolnej w Bujakowie uwagę patrolujących okolicę policjantów zwrócił pojazd BMW. Siedzący w nim czterej młodzi mężczyźnie podejrzanie się zachowywali. Kiedy policjanci pełniący służbę w nieumundurowanym patrolu sprawdzili pojazd i jego pasażerów okazało się, że dwóch z nich posiadało przy sobie narkotyk.

Mężczyźni zostali zatrzymani, każdy z nich miał przy sobie ponad 1 gram marihuany. Tego samego wieczoru, w Bielsku-Białej przy jednym z Centrów Handlowych mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Wapienicy podczas czynności służbowych zatrzymali 17-latka, który posiadał przy sobie ponad gram marihuany.

Wszyscy usłyszeli już zarzuty, za popełnione przestępstwa grozi im do 3 lat za za kratami. O ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.