czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 2808

Promocja wiosenna - Rejsy w Grecji z BlueCharter.pl - upusty 20 i 35%

Artykuł sponsorowany:

Wynajmij jacht i spędź niezapomniane chwile u wybrzeży Grecji.

BlueCharter.pl
Tak tanio nigdy jeszcze nie było! W okresie wielkanocnym BlueCharter.pl proponuje upusty 20 i 35%


Blue Charter to firma z Pszczyny, która już od ponad 12 lat oferuje wszystkim chętnym osobom wynajem ekskluzywnych jachtów w Grecji. Pomysł na tę rodzinną markę narodził się z wielkiej pasji do pływania oraz chęci podzielenia się tymi niezwykłymi chwilami na wodzie również z innymi osobami.

Wyprzedaż wolnych terminów. Od 700 zł/osobę!Tak tanio nigdy jeszcze nie było! W okresie wielkanocnym oferujemy wyjątkowo wysoki rabat Last Minute:
  • 35% upustu na rejsy majowe
  • 20% upustu na rejsy czerwcowe 


BlueCharter.pl - wczasy na jachcie


Koszty - Taniej niż w hoteluPo uwzględnieniu rabatu tygodniowy 8 osobowy rejs z polskim skipperem na jachcie Oceanis 440 to koszt od 700 do 1200 zł / osobę zależnie od wybranego terminu. Warto więc spróbować rejsu jako ciekawej alternatywy dla hotelowych wczasów! Koszt wynajmu całego jachtu to od 1300 Euro do 2800 Euro za tydzień zależnie od terminu i wybranej jednostki. Więcej na: www.bluecharter.pl/cennik.

BlueCharter.pl - Morze Jońskie


Wynajem jachtów - Grecja i Wyspy JońskieRejon jaki wybraliśmy dla naszych morskich podróży to Morze Jońskie, które oferuje najpiękniejsze wybrzeża w Grecji, słoneczną pogodę oraz spokojny akwen umożliwiający beztroską żeglugę. Nasza oferta wynajmu i czarteru jachtu w Grecji jest skierowana głównie do osób, które nie chcą korzystać z popularnych i powtarzalnych atrakcji, jakie są proponowane wszystkim turystom i wolą samodzielnie zaplanować swoją przygodę. Zaletą wynajęcia jachtu w Grecji jest przede wszystkim to, że trasa każdego rejsu jest indywidualnie ustalana wraz z uczestnikami podróży.

Polska Obsługa - Doświadczenie i KomfortO dobrą atmosferę rejsu oraz komfort wszystkich jego uczestników dbają nasi doświadczeni kapitanowie i to właśnie dzięki ich pracy wakacje na greckim morzu mogą spędzić nawet osoby, które nie posiadają żadnej praktyki żeglarskiej. Warto pamiętać, iż wynajem jachtu to doskonały pomysł na wczasy nie tylko dla paczki znajomych, ale także dla całej rodziny. Co więcej, rejs naszym jachtem może być także doskonałą propozycją na firmowy wyjazd integracyjny, a nawet podróż poślubną.

BlueCharter.pl - rejsy w Grecji


Czarter jachtów luksusowych na Morzu JońskimWarto podkreślić, iż z usług Blue Charter mogą skorzystać zarówno osoby posiadające już doświadczenie z żeglowaniem, jak i te, które dopiero będą odbywać swoją pierwszą przygodę na wodzie. Oferujemy rejsy ze skipperem, podczas których istnieje możliwość pobierania nauk jak i bezstresowego wypoczynku.

Prosty wynajem jachtu - Grecja i okoliczne wyspyFirma Blue Charter oferuje nie tylko rejs, ale również charter jachtów, a osoby, które posiadają stosowne uprawnienia do żeglugi morskiej mogą rozpocząć samodzielną podróż jedną z naszych jednostek. Rozwiązanie takie jest całkowicie bezpieczne, gdyż zadbaliśmy o to, by jachty były wyposażone we wszelkie innowacyjne systemy, takie jak automatyczna nawigacja, lokalizator czy też nowoczesne mapy. Obecnie do wyboru posiadamy: Sun Odyssey 45 "Eagle", Oceanis 440 "Santoria" oraz Oceanis 473 "Blue Shot", a wszystkie prezentowane jachty są własnością naszej firmy.

DojazdW roku 2019 jachty stacjonują w Marinie Preweza obok Lefkady. Korzystne połączenia lotnicze z Polski do Prewezy, na Korfu oraz do Aten pozwala na łatwy dojazd do naszego greckiego portu. Alternatywnie dojazd samochodem około 1700 km od granicy polskiej. Pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce.

Skontaktuj się z nami:BlueCharter.pl


logo bluecharter.pl