czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1120

Wynajem długoterminowy - gdzie można wypożyczyć samochód w Katowicach?

Materiał partnera:

Zastanawiasz się nad powiększeniem firmowej floty samochodowej? Szukasz rozwiązania, które nie będzie zagrożeniem dla płynności finansowej przedsiębiorstwa?

Wynajem długoterminowy


Oto mini przewodnik zawierający najistotniejsze informacje, które powinieneś poznać, zanim zdecydujesz się na najem długoterminowy. Nie bez powodu jest uznawany za najkorzystniejszą opcję cenową. Sprawdź, czym charakteryzuje się ta forma wynajmu, dla kogo jest dedykowana oraz gdzie można wypożyczyć samochód w Katowicach?

Wynajem samochodu Katowice - co warto wiedziećWynajęcie samochodu to usługa, z której mogą skorzystać wyłącznie osoby powyżej 21 roku życia. Osoba wynajmująca musi posiadać prawo jazdy od przynajmniej roku. Osoba wynajmująca ponosi stałą miesięczną opłatę za wynajem auta, a także wydatki związane z kosztami paliwa. Przy podpisaniu umowy wynajmujący jest zobowiązany okazać prawo jazdy oraz dokument tożsamości (dowód lub paszport).

Zanim zdecydujesz się na konkretną wypożyczalnię, warto porównać oferty i sprawdzić opinie od klientów, którzy korzystali już z jej usług. Warto zwrócić uwagę czy w cenę wynajmu wliczony jest pakiet usług dodatkowych i jego zawartość.

Sprawdź, czy obejmuje on ubezpieczenie, pomoc w sytuacjach awaryjnych oraz czy firma gwarantuje auto zastępcze na wypadek nieprzewidzianej sytuacji. Przeczytaj także: Wypożyczalnia samochodów - co trzeba wiedzieć wynajmując auto w Katowicach?

Wynajem długoterminowyOferta wynajmu długookresowego skierowana jest nie tylko do firm, ale także do osób fizycznych. Najczęściej jednak na takie rozwiązanie decydują się małe i średnie przedsiębiorstwa.

Wynajem długoterminowy daje możliwość korzystania z wypożyczonego pojazdu przez dłuższy czas. To opcja, z której najczęściej korzystają firmy oraz instytucje, ponieważ pozwala na zwiększenie floty samochodowej o auto dowolnej marki i klasy. Najczęściej umowa podpisywana jest na okres od 2 do 5 lat.

To opcja gwarantująca znaczną oszczędność czasu, z uwagi na brak uciążliwych formalności związanych z zakupem bądź leasingiem. To także oszczędność pieniędzy, ponieważ przedsiębiorstwo nie kupuje własnej floty. Płynność finansowa nie jest zagrożona.

Istotną zaletą wynajmu długoterminowego jest gwarancja stałych i niskich kosztów. Dzięki temu firma ma możliwość zaplanowania budżetu bez jego nadmiernego nadwyrężania. Poza tym w momencie chęci wymiany auta nie musisz zastanawiać się nad jego sprzedażą. Po wygaśnięciu umowy często wypożyczalnia umożliwia zamianę pojazdu, a w przypadku kontynuacji umowy nie jest pobierana kaucja.

Wynajem auta Katowice - gdzie można wynająć samochód?W Katowicach funkcjonują profesjonalne wypożyczalnie samochodów, w których można wynająć auto. Dobrymi opiniami od zadowolonych klientów cieszy się wypożyczalnia samochodów Carfree.pl.

Wypożyczalnia gwarantuje profesjonalne doradztwo przy wyborze floty, dostarczenie auta, pełen pakiet ubezpieczenia (OC, AC, NNW, Assistance), pomoc w przez 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę oraz auto zastępcze w sytuacjach awaryjnych.