czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2019
  • 28 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3861

Na ulicy Hutniczej ktoś rozsypuje gwoździe! Szuka go straż miejska!

Strażnicy miejscy próbują ustalić kto rozsypuje gwoździe na ulicy Hutniczej. Ostre przedmioty rozrzucane są na długości około 30 metrów.

- W dniach 23 oraz 25 kwietnia tuż przed godziną 6.00 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne zgłoszenie od mieszkańca dotyczące rozsypanych na ulicy Hutniczej w Czechowicach-Dziedzicach gwoździach. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. W międzyczasie na komisariat policji również wpłynęło to samo zgłoszenia. Na miejscu strażnicy potwierdzili zgłoszenie stwierdzając rozsypane na długości około 30 metrów gwoździe i śruby na całej szerokości jezdni oraz chodnika - informuje SM.

Miejsce zostało zabezpieczone oraz posprzątane przez strażników miejskich. Brak było możliwości ustalenia sprawcy, który nie zdawał sobie chyba sprawy, co mogło by się stać gdyby, któryś z przechodniów wbił sobie w stopę takiego gwoździa. Na szczęście żadnemu z przechodniów nic się nie stało, jak również żaden z przejeżdżających pojazdów nie został uszkodzony.

Jeśli są świadkowie tego zajścia lub wiedzą kto rozsypał te przedmioty, proszeni są o kontakt pad nr telefonu straży miejskiej 986 lub policji 112.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.