czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6674

[ZDJĘCIA] Jubileusz 50-lecia Publicznego Przedszkola nr 11

50 lat temu powstało Przedszkole Publiczne nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach. W związku z jubileuszem w placówce odbyła się uroczystość, w której uczestniczył burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Jubileusz 50-lecia Publicznego Przedszkola nr 11 - 04.2019 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Podczas jubileuszowych uroczystości podkreślano, że mająca za sobą pięć dekad działalności placówka jest jedynym przedszkolem w gminie prowadzącym oddziały integracyjne.

Obecnych sukcesów w pracy z najmłodszymi mieszkańcami miasta gratulował całej kadrze przedszkola, z dyrektor Mariolą Pawełek na czele, burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut. Nie zapomniano również o tych, którzy piękną historię czechowickiej "Jedenastki" tworzyli w przeszłości. Podziękowania dla wszystkich były pracowników placówki złożono na ręce Krystyny Mizery, emerytowanej dyrektor PP nr 11, która w placówce przepracowała 29 lat.

W uroczystości, obok burmistrza Mariana Błachuta, uczestniczyli również: zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny, skarbnik miasta Monika Środa, przedstawiciele Zespołu Placówek Oświatowych w Czechowicach-Dziedzicach, Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz bielskiej delegatury Kuratorium Oświaty. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również byli pracownicy przedszkola oraz przedstawiciele wspierających działalność placówki rodziców. Dzieci przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały się wszystkie grupy wiekowe przedszkolaków.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.