czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 maja 2019
  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 11083

[ZDJĘCIA] III Maraton Zumby - zebrane cegiełki wspomogą dzieci

25 maja od 17.00 do 20.00 w Dworku Stara Cynkownia odbył się III Maraton Zumby. Organizatorami wydarzenia były Stowarzyszenie "Pomoc raduje" działające przy Zespole Szkół Nr 4, SOCA Studio Tańca oraz Rehabilis i Dworek Stara Cynkownia.

III Maraton Zumby - 25.05.2019 · fot. Piotr Kuboszek


Bilety wstępu w formie cegiełki był to koszt 20 zł, a zebrane środki zostały przekazane na dzieciaki z niepełnosprawnościami z Zespołu Szkół Nr 4, które pilnie potrzebują rehabilitacji. Za zakupione cegiełki wygrywano nagrody, takie jak: bilety wstępu do Multikina, parku trampolin Parabola, sali zabaw Bajkolandia, vouchery na zakup pizzy w Pigallo, kawy w Palarnii Proper, zajęć tanecznych w SOCA Studio Tańca, masaży w Rehabilis, wizyty w salonie fryzjerskim Józefa Kupczaka, zabiegów w Studiu Figura oraz wiele, wiele innych. Za zakupioną dodatkową cegiełkę można było wygrać atrakcyjny rower.

Fantastyczni instruktorzy Zumby wraz Soca Studio Tańca Wam wskazując ruchy zapalały do skocznego tańca. Wśród instruktorów znaleźli się: Agnieszka Kozioł, Natalia Cypcer, Karina Żak - Dudek, Tomasz Matula, Joanna Dudkiewicz, Anna Gibas, Katarzyna Kramarczyk, Elżbieta Twardzik, Barabara Paszek.

Stowarzyszenie Pomoc Raduje zorganizowało moc atrakcji dla dzieci: zabawy sensoryczne, bańki mydlane, malowanie buzi, zabawy z chustą klanza, gry i zabawy konstrukcyjne, słodkie przekąski. Na stoisku gastronomicznym można się było posilić pysznym ciastem, babeczką czy słodką przekąską oraz spróbować bardzo zdrowego smalcu z fasoli.

aka, Piotr Kuboszek / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.