czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 maja 2019
  • 24 maja 2019
  • wyświetleń: 2716

Gra miejska z okazji 4. Czechowickiej Nocy Kultury

Za nami:

24 maja obędzie się gra miejska w ramach organizowanej 4. Czechowickiej Nocy Kultury uczestnicy staną w szranki, by ubiegać się o prestiżową pracę u Hrabiego Franciszka Karola Kotulińskiego. Jaśnie Wielmożny Pan Hrabia poszukuje sekretarza/bakałarzówny.

Kandydaci i kandydatki proszeni są o stawienie się w trzech miejscach, by sprawdzić swoją wiedzę, odwagę i pomysłowość. Należy odszukać trzy miejsca związane z grą, gdzie oczekują na Państwa harcerze z czechowickiego Hufca, którzy współrealizatorzy gry.

Między 18.00 a 19.30 należy stawić się w pierwszym punkcie - wystawa przy bibliotece na Lesisku, czyli na rekonstrukcjach bibliotecznych. Uczestnicy gry otrzymają tam kartę startową, na której będą zbierać pieczątki. Po zwiedzeniu stoisk przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną będą mieli okazję zdobyć pierwszą pieczątkę.

W drugim punkcie czyli Lokomotywowni, pieczątkę można uzyskać uczestnicząc w zwiedzaniu. Jest to możliwe zorganizowaną grupą pomiędzy 19:15 a 20:15.

Trzecią pieczątkę będzie można otrzymać na ostatnim przystanku 4 Czechowickiej Nocy Kultury, czyli w Lasku pomiedzy 20:30 a 21:30. Stanowisko zostanie umiejscowione w okolicach sceny.

Jest to zadanie najtrudniejsze ,bo wymaga poczucia humoru i dystansu do własnej osoby Zadanie. będzie polegało na użyciu rekwizytów stosownych dla czasów już zamierzchłych i "zapozować" do zdjęcia w specjalnie przygotowanej ramie.

Nagrodą dla uczestników zabawy będą gadżety możliwe do otrzymania w Lasku po okazaniu kompletu trzech pieczątek na stanowisku przygotowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic.

Osoby, które zgłoszą się z kompletem pieczątek jako 60 i 120 osoba otrzymają dodatkowo specjalne nagrody ufundowane przez: SKOK Szopienice, oddział Czechowice-Dziedzice, mający placówki przy ul. Traugutta 1, ul. Sobieskiego 10 oraz ul. Sobieskiego 38.

Zapraszamy małych i dużych do udziału w rekrutacji do pracy u Pana Hrabiego. Niech zwycięży najlepszy.

Organizatorzy 4 Czechowickiej Nocy Kultury

Czechowicka Noc Kultury, Gra

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.