czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 21 maja 2019
  • wyświetleń: 1558

Koszulki na dzień ojca - dopasowany prezent

Materiał partnera:

Dzień ojca to najlepszy moment, by podziękować swojemu tacie za wszystko, co dla nas zrobił. Pojawia się jednak pytanie, jaki wybrać prezent. Z jednej strony szukamy czegoś dla jednej z najważniejszych osób w naszym życiu, lecz z drugiej drogie propozycje chcemy zostawić pod choinkę, na imieniny lub urodziny, czyli okazje, które w Polsce świętuje się bardziej.

Koszulki na dzień ojca - dopasowany prezent


Jeśli pragniecie kupić upominek, który nie obciąży Waszego budżetu, a wywoła masę radości u Waszego taty, warto sięgnąć po koszulki z nadrukiem na dzień ojca. Odwiedzając sklep internetowy, można znaleźć wiele interesujących propozycji. Jak wybrać najlepszą?

Zabawny wzór z poważnym przekazem - podaruj uśmiech23 czerwca powinien być pełen uśmiechu i radości. Do wyboru jest wiele opcji:
  • zabawny motyw, np. The best father 2 nawiązujący do kultowej serii Gwiezdnych Wojen,
  • uroczy wzór, np. Tata to z napisem "Tata to pierwszy bohater syna oraz pierwsza miłość córki".


Przykładów jest wiele, lecz najważniejszy jest efekt końcowy. Pierwszy rozbawi, natomiast drugi rozczuli. Który wybrać? Wszystko zależy od poczucia humoru jubilata, lecz czasem warto sięgnąć po obydwie pozycje.

Nie macie pomysłu lub obawiacie się, że inwestycja nie będzie satysfakcjonująca dla rodzica? Zawsze można iść w klasyczny wzór typu koszulka "Tata since + Twoja Data".

Własny pomysł? Stwórzcie spersonalizowaną koszulkę!Każdy ojciec powinien mieć wiele wspólnych wspomnień i zdjęć ze swoimi dziećmi. Takie materiały można perfekcyjnie wykorzystać na koszulkach. Nie trzeba nawet posiadać umiejętności graficznych - wystarczy generator internetowy (posiada go np. sklep Megakoszulki.pl, także z gotowymi koszulkami na dzień ojca), który niemal wszystko zrobi za Was.

Jak skorzystać z generatora?W prosty sposób umieszczacie na projekcie wybrane zdjęcie dzięki odpowiedniej funkcji "dodaj grafikę", za pomocą myszki ustawiacie wielkość i położenie fotografii i dodajecie w razie potrzeby napis, clip art, kształt lub szablon z bazy danych. Ostatnim krokiem jest decyzja, jaki kolor t-shirtu będzie najlepszy.

Pamiętajcie, że możecie wykorzystać nadruk DTG z obydwu strony. Osoby kreatywne i uzdolnione graficznie mają naprawdę duże pole do popisu, by wykazać się swoją pomysłowością i zdolnościami.
Ile zajmie to czasu?

Cały proces nie zajmie Wam więcej niż 10 minut razem ze złożeniem zamówienia i wypełnieniem danych osobowych.

Świętujcie razemKoszulka Ojciec i syn jest perfekcyjną inwestycją dla obydwu stron. Kupując sobie taki sam model, możecie razem udać się do restauracji, by uczcić 23 czerwca.

Koszulki na dzień ojca dla młodego tatyŚwiętować 23 czerwca można ze swoimi pociechami dużo wcześniej - jeszcze nim zaczną chodzić i wykorzystywać sprzęt multimedialny do zakupów. Kto więc może sprezentować taki gadżet? Oczywiście nikt inny jak super mama!

Na co zwrócić uwagę?Bardzo ważna jest jakość materiału i nadruku. Wysokiej klasy bawełna i grafika nawet po kilkunastu praniach (z zachowaniem zasad opisanych na metce), będzie prezentować się nienagannie. grubość materiału. Dobry t-shirt charakteryzuje się gramaturą na poziomie od 180-200 g/m2. Warto sprawdzić również skład koszulki, ponieważ nawet niewielki dodatek elastanu sprawi, że inaczej będzie ona układać się na ciele. Najbardziej podstawowym produktem jest t-shirt ze 100-procentowej bawełny.

Nadruk DTG jest chętnie wybierany do koszulek z nadrukiem reklamowych i komercyjnych. Cyfrowy druk musi zostać wykonany przy użyciu zaawansowanych drukarek, które nie tylko naniosą grafikę na materiał z zachowaniem szczegółów, ale także zapewnią głębię kolorów.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.