czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2019
  • 27 maja 2019
  • wyświetleń: 3593

Wyniki konkursu OZE: Czechowice-Dziedzice bez dofinansowania

22 maja Gmina Czechowice-Dziedzice została poinformowana o rozstrzygnięciu konkursu dotyczącego odnawialnych źródeł energii. Przypominamy, iż pierwotnie rozstrzygnięcie konkursu miało nastąpić w listopadzie 2018 r.

Zgodnie z Uchwałami nr 1022/41/VI/2019 i 1023/41/VI/2019 Zarządu Województwa Śląskiego z dnia 15 maja 2019 r. przyznał dofinansowanie jedynie 4 projektom na 125 złożonych. Wniosek Gminy Czechowice-Dziedzice pn. "Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice" został oceniony pozytywnie i uzyskał wysoką ocenę punktową, jednak z uwagi na ograniczoną ilość dostępnych środków finansowych nie został zakwalifikowany do otrzymania dofinansowania, w związku z czym w przypadku pojawienia się oszczędności lub wygospodarowania nowych środków finansowych może zostać skierowany przez Zarząd Województwa Śląskiego do dofinansowania.

- Korzystając z przysługujących uprawnień, po zapoznaniu się ze szczegółowymi wynikami oceny, Gmina Czechowice-Dziedzice w najbliższych dniach odwoła się od decyzji Zarządu Województwa - czytamy na stronie urzędu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.