czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2019
  • wyświetleń: 1960

Rotuz Bronów pokonuje Żar Międzybrodzie Bialskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Rotuz na własnym obiekcie zwycięża 2-1 nad zespołem Żaru Międzybrodzie Bialskie, udowadniając tym samym że wysoka pozycja w tabeli nie jest dziełem przypadku.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Już na początku meczu Rotuz powinien wyjść na prowadzenie, niestety Miszczak przegrał pojedynek z Bronowską murawą i nie był w stanie opanować piłki po świetnym podaniu. Następnie 200% sytuację zmarnował Adrian Szczelina, który po idealnej centrze "5 minut" układał piłkę na lepszej nodze, po czym uderzył wprost w bramkarza Żaru. Dopiero pod koniec pierwszej połowy piłka wpadła do bramki Międzybrodzia, kiedy to przytomnie zachował się Papkoj i celnie strącił piłkę głową po wrzucie z autu Tomalika w pole karne. Jeszcze przed przerwą gola wyrównującego zdobyli przyjezdni, wykorzystując rzut karny podyktowany za ewidentny faul Tomalika w polu karnym.

Idealnie drugą połowę rozpoczął Rotuz, kiedy to Miszczak ograł obrońcę, położył bramkarza po czy pewnie skierował piłkę do bramki rywali. Od tego momentu tempo meczu zdecydowanie spadło, przeważała gra w środku pola, dlatego też strzałów był jak na lekarstwo. W okolicy 70 minuty gola zdobył Marcin Feruga wykorzystując zderzenie stopera z bramkarzem, skierował piłkę do pustej bramki. Sędzia jednak gola nie uznał, twierdząc że Feruga pchnął obrońce na bramkarza. Rotuz walczył o kolejne gole, jednak wynik do końca nie uległ zmianie. Trzy punkty zostały w Bronowie.

UKS Rotuz Bronów vs LKS Żar Międzybrodzie Bialskie 2:1

Bramki dla Rotuza:
38' Papkoj
46' Miszczak

Sład Rotuza:
Filapek, Tomalik (83' Gaszczyk), Szczelina P., Papkoj, Banet Jakub, Świerkot, Cyroń, Wronka, Feruga M.(75' Szczepanik), Szczelina A. (65' Banet Joachim 88' Kopeć), Miszczak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj