czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 2329

TOP5 powodów dlaczego warto wybrać wycieraczki hybrydowe?

Materiał partnera:

Priorytetem podczas jazdy samochodem jest przede wszystkim komfort kierującego oraz dobra widoczność. Bezpieczeństwo na drodze zależy od koncentracji kierowcy na tym, co widzi przez przednią szybę auta. Wycieraczki samochodowe muszą być sprawne, a ich stan techniczny powinien być często kontrolowany. Po czym poznać, że wycieraczki nadają się do wymiany? Dlaczego wycieraczki hybrydowe to najlepszy możliwy wybór?

TOP5 dlaczego warto wybrać wycieraczki hybrydowe


Jak dobrać wycieraczki do samochodu i kiedy je wymienić?Jeśli podczas jazdy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych na przedniej szybie Twojego samochodu zostają smugi, musisz wiedzieć, że wycieraczki należy natychmiast wymienić. Z kolei ,jeśli wycieraczki niepokojąco piszczą, jest to znak, że należy niezwłocznie zaprzestać ich używania, ponieważ rysują szybę.

Poza tym brudna szyba samochodu zepsuje efekt wizualny nawet najbardziej luksusowego auta. Ograniczenie widoczności przez przednią szybę z uwagi na niesprawny element samochodu jest również podstawa do wystawienia mandatu. Dowiedz się więcej Kiedy należy wymienić wycieraczki samochodowe?

Nie do końca sprawne wycieraczki mogą, więc przyczynić się do znacznie kosztowniejszych wydatków. Warto wziąć pod uwagę, że najlepszą jakość wycierania, pióro zapewnia przez około pół roku, a odpowiada to około 500 tysięcy cykli wycierania.

Termin, w którym powinieneś wymienić wycieraczki, zależy jednak od częstotliwości użytkowania auta, przebiegów oraz warunków, w których podróżujesz. Delikatne pióra szybko ulegają zużyciu szczególnie w zimie, kiedy pracują podczas mrozu. Warto, więc wybrać wycieraczki wyprodukowane z trwalszych materiałów.

Wycieraczki hybrydowe a zwykłeNa rynku dostępnych jest kilka modeli wycieraczek, m.in. szkieletowe, bezszkieletowe oraz hybrydowe. Wycieraczki hybrydowe są połączeniem dwóch powyższych rodzajów wycieraczek i łączą w sobie nowocześniejszą konstrukcję z tradycyjnym typem mocowania.

Dlaczego warto wybrać wycieraczki hybrydowe?Oto 5 powodów, dla których warto wybrać wycieraczki hybrydowe.

  • Wycieraczki hybrydowe są uniwersalne, więc ze względu na specjalne mocowanie można je zamontować także w starszych modelach samochodów. Poza tym montaż jest bezproblemowy.
  • Charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczna, ponieważ wysoka jakość wykorzystanych do produkcji materiałów, zapewnia dłuższe użytkowanie niż w przypadku tradycyjnych modeli.
  • Wycieraczki hybrydowe posiadają specjalnie zaprojektowane pióro, które dokładnie dociska do szyby, dzięki czemu starannie zbierają wodę.
  • Wycieraczki hybrydowe są ciche, więc przekłada się to na komfort jazdy, zwłaszcza w dłuższych trasach.
  • Pióro w całości jest zasłonięte oraz zintegrowane z ramieniem. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że prezentują się niezwykle dyskretnie, a starszy model auta nabiera nowocześniejszego wyglądu.


Zakup wycieraczek w supermarkecie z pewnością będzie tańszym rozwiązaniem, ale pamiętajmy, że za wyższą ceną zazwyczaj kryje się wyższa jakość. Tańsze modele charakteryzują się przede wszystkim niską trwałością. Na stronie internetowej marki moje-auto.pl, która cieszy się dobrymi opiniami klientów, znajdziesz najlepszej jakości wycieraczki hybrydowe.