czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2019
  • wyświetleń: 2247

Bezbramkowy remis Rotuza w Buczkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj

Mając w pamięci jesienne, jednostronne zwycięstwo Rotuza na własnym obiekcie, wydawać się mogło że mecz w Buczkowicach nie powinien sprawić kłopotu graczom z Bronowa. Stało się jednak całkiem inaczej, gdyż gospodarze postawili bardzo ciężkie warunki. Warunkiem nie do przeskoczenia dla Rotuza okazał się bramkarz Sokoła Buczkowice Mateusz Łopata.

Reklama

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów


Za nami mecz w którym, pomimo wyniku remisowego, mamy zwycięzcę. Jest nim oczywiście wspomniany już bramkarz z Buczkowic, gdyby nie jego kapitalna postawa i kilka intuicyjnych interwencji, to obejrzelibyśmy z pewnością kilka goli dla Rotuza. Nie mamy rzetelnych informacji jak spisywał się w poprzednich meczach, jednak po spotkaniu z Rotuzem zdecydowanie zasłużył na MVP meczu.

Uczciwie trzeba przyznać, że i gospodarze mieli sytuacje, po których mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak mimo, że bramkarz Bronowa grał większość meczu z urazem mięśniowym, również był pewnym punktem swojej drużyny.

Gdy emocje już opadły, minęła w Bronowie też złość ze względu na stracone punkty, a pojawił się szacunek dla jednego, cennego punktu wywiezionego z Buczkowic. Punktu, który przy komplecie trzech zwycięstw do końca sezonu, pozwoli beniaminkowi z Bronowa zając drugie miejsce na zakończenie Bielskiej A-Klasy.

GLKS Sokół Buczkowice vs UKS Rotuz Bronów 0:0

Skład Rotuza:
Krysta, Banet Jakub (66' Papkoj), Szelina P., Mazur, Bieńko, Cyroń, Świerkot (83' Szczepanik), Wronka (71' Szczelina A.), Feruga B., Dzida, Miszczak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UKS Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UKS Rotuz Bronów" podaj