czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2019
  • wyświetleń: 1885

[ZDJĘCIA] Wyjątkowy Dzień Dziecka z OPS Czechowice-Dziedzice

26 maja tradycyjnie obchodziliśmy Święto wszystkich Mam, ale my tego dnia zaczęliśmy już także obchody zbliżającego się Dnia Dziecka! Kolejny rok z rzędu mieliśmy ogromną przyjemność świętowania go wspólnie z członkami Klubu motocyklistów "Free Chapter 1st South Poland", którzy zorganizowali nam wycieczkę do Szczyrku. Zostaliśmy tam ugoszczeni przez kadrę pedagogiczną i uczennice Niepublicznego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

Wyjątkowy Dzień Dziecka z OPS Czechowice-Dziedzice - 26.05.2019 · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


Na początku spotkania siatkarki oprowadziły nas po szkole opowiadając o nauce, treningach i sportowym życiu. Następnie uczestniczyliśmy w różnych konkurencjach sportowych, podczas których emocji nie brakowało. Po tych zmaganiach przyszedł czas na występy artystyczne i wspólny taniec - "belgijkę". Ostatnią atrakcją i tradycją naszych spotkań była jazda na motorach z naszymi ulubionymi motocyklistami, którzy z anielską cierpliwością i czujnością dostarczyli nam mnóstwa atrakcji i wrażeń.

Gorąco dziękujemy Panu Adamowi Meus - Prezesowi Klubu, Pani Marii Jagodzińskiej i wszystkim członkom klubu za zorganizowanie tego wyjazdu oraz cudowne prezenty: zestaw nagłaśniający oraz wyciskarkę do soków. Pierwszy prezent pozwala nam realizować pasje, rozwijać zainteresowania i robić dużo hałasu w świetlicy, drugi także rozwija pasje - te kulinarne oraz daje nam możliwość, by zdrowo się odżywiać i wzmacniać odporność.

Serdeczne podziękowania również dla Pana Grzegorza Wagnera oraz Pana Zbigniewa Miłosia - Dyrektorów Niepublicznego Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Szczyrku oraz dla goszczących nas nauczycieli i uczennic szkoły za udostępnienie miejsca, sfinansowanie obiadu, przeprowadzenie zajęć, upominki dla dzieci oraz serdeczne przyjęcie naszej grupy.

Wszystkim motocyklistom życzymy wspaniałych wypraw motocyklowych a siatkarkom samych zwycięstw!

Małgorzata Łukasik / czecho.pl
źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.