Wiadomości

  • 3 lutego 2007
  • wyświetleń: 1106

Finał powiatowy szkół gimnazjalnych

W piątek, 2 lutego, na sali Szkoły Podstawowej nr 4, rozegrany został finał powiatowy w siatkówce chłopców. Wystąpiły w nim reprezentacje Gimnazjum z Bestwiny, Szczyrku oraz Gimnazjum 2 z Czechowic-Dziedzic.

W pierwszym meczu zagrały zespoły ze Szczyrku i Bestwiny, które stoczyły 3 setowy bój, zakończony zwycięstwem tych pierwszych. Drużyna z Bestwiny dobrze grała w polu, zaś gimnazjaliści ze Szczyrku przewyższali rywala atakiem, co zaowocowało sukcesem.

Drugie spotkanie rozegrała reprezentacja Gimnazjum 2 z rówieśnikami z Bestwiny. Ten mecz był popisem naszych siatkarzy. Choć rywale nie odpuszczali i z kilku punktowej straty doprowadzali nawet do remisu, to czechowiczanie znów odskakiwali i wygrywali, zwyciężając 2:0.

Trzeci pojedynek był ciekawy, ale nie obyło się bez błędów obu drużyn, które miały istotny wpływ na wynik spotkania. Reprezentacja Gimnazjum ze Szczyrku, po bardzo emocjonującej końcówce, wygrała 2:1 z siatkarzami z Gimnazjum 2, co dało jej awans do finału rozgrywek rejonowych.

Grześ

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.