czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 czerwca 2019
  • wyświetleń: 6925

[FOTO] Bestwina: solidna kraksa o poranku. Kierowca Fiata zasnął

We wtorek, 4 czerwca około godziny 6:20 na ulicy Witosa w Bestwinie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa w Bestwinie - 4.06.2019 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca Fiata Pandy zasnął i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z Toyotą Corollą. Siła uderzenia była duża. Sprawca zdarzenia był zakleszczony w pojeździe, którego nie był w stanie opuścić o własnych siłach. Konieczna była interwencja strażaków ze sprzętem hydraulicznym. Uczestnicy trafili do szpitala.

Badania wykluczyły urazy uczestników, które kwalifikowałyby zdarzenie jako wypadek drogowy. W związku z tym policjanci zakończyli postępowanie mandatem karnym. W czasie akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ruch na ulicy Witosa w Bestwienie był wstrzymany. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

sid / czecho.pl, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.