czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2019
  • wyświetleń: 14126

Mężczyzna przywłaszczył cudzy portfel. Czy ktoś go rozpoznaje?

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o przywłaszczenie portfela w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Niepodległości 47. Policja opublikowała zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Sprawca przywłaszczenia · fot. KMP Bielsko-Biała


Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia portfela z dokumentami oraz gotówką w kwocie 2400 zł, do którego doszło w dniu 6 maja 2019 roku w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Niepodległości 47 przez nieustalonego sprawcę. Wizerunek sprawcy zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Mickiewicza 1, tel. 3322148810, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: [url= czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl]czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl[/url].

ab / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.