Wiadomości

  • 5 czerwca 2019
  • 9 czerwca 2019
  • wyświetleń: 14061

Czechowiczanin zmaga się ze skutkami błędów lekarskich

27-letni Michał Czopek z Czechowic-Dziedzic był zdrowy tylko przez kilka godzin w życiu. Tuż po narodzinach został zakażony gronkowcem złocistym, a dalsze ropne zapalenie stawu biodrowego i kości udowej, sprawiły, że do tej pory mężczyzna jest niepełnosprawny.

Michał Czopek z Czechowic-Dziedzic
Michał Czopek z Czechowic-Dziedzic · fot. siepomaga.pl


- Moi rodzice robili, co w ich mocy, by zawalczyć o moją sprawność, w wieku dwóch i trzech lat wyjechałem do Niemiec. Przeprowadzone tam operacje sprawiły, że chodzę, a to był wtedy priorytet, jednak moja prawa noga jest zdecydowanie krótsza od lewej. Mimo że całe życie zmagam się z lekarskimi błędami przeszłości, nie tracę nadziei, że jeszcze będzie dobrze. Biodro ulega ciągłej degradacji, ale pojawiła się nadzieja na życie bez bólu i strachu o przyszłość! Tę nadzieję dał mi doktor Paley, który chce się podjąć tej bardzo skomplikowanej, dwuetapowej operacji. Jej koszt jest ogromny, ale wiem, że tutaj dzieją się cuda. Jest to ostatni moment, na wykonanie operacji - informuje Michał Czopek.

W sieci na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy na kosztowną operację czechowiczanina. Potrzeba blisko 400 tysięcy złotych. Zachęcamy do wsparcia 27-latka każdą, nawet najmniejszą wpłatą.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.