Wiadomości

  • 6 czerwca 2019
  • wyświetleń: 12949

Mężczyzna ukradł nowy zlew i baterię. Nagrały go kamery

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Braterskiej. Policja opublikowała zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Mężczyzna ukradł nowy zlew i baterię. Nagrały go kamery · fot. KMP Bielsko-Biała


Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży nowego zlewozmywaka z baterią i syfonem, do której doszło w dniu 10 kwietnia 2019 roku ok. godziny 10.20 w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Braterskiej przez nieustalonego sprawcę.

Wizerunek sprawcy i pojazdu, którym się poruszał zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Mickiewicza 1, tel. 3322148810, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.