Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4364

Budowa domu od a do z. Z Abakonem "na żywo" w bielskiej Wapienicy

Artykuł sponsorowany:

Jeśli zastanawiasz się nad budową domu, szukasz wykonawcy, oczekujesz szybkiej realizacji nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty firma Abakon sprosta temu zadaniu. Doradcy Inwestora zapraszają do obejrzenia realizacji w Bielsku-Białej już 22.06!

Abakon
Przyjdź i zobacz sam jak Abakon realizuje marzenia swoich klientów


Przyjdź i zobacz sam jak Abakon realizuje marzenia swoich klientów. Posłuchaj na co warto zwrócić uwagę podczas doboru idealnego projektu. Poczuj ten szczególny klimat budynków z keramzytu. Spośród kilkudziesięciu projektów typowych zaprezentowany zostanie dom parterowy z dachem kopertowym o powierzchni około 75 m2. Salon z jadalnią, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka i pomieszczenie techniczne - budynek taki stanowi doskonały balans pomiędzy wygodą użytkowania, a niskimi kosztami budowy i eksploatacji na tej pozornie małej przestrzeni.

Szybko, tanio, bez kompromisów - tym szczyci się już od ponad 16 lat firma Abakon, która jako jedna z nielicznych w Polsce buduje domy z keramzytu nawet w 3 miesiące i ma na swoim koncie ponad 600 realizacji. Łącząc technologię prefabrykatu keramzytowego z profesjonalizmem wykonawcy inwestor otrzymuje kompleksową realizację domu od pozwolenia na budowę, aż do stanu ‘pod klucz’. Od pierwszego kontaktu z firmą można dostrzec, że jej misją jest przeprowadzenie inwestora przez czas budowy w taki sposób, aby ten bardzo skomplikowany i żmudny proces stał się dla niego czystą przyjemnością.

Abakon
Przyjdź i zobacz sam jak Abakon realizuje marzenia swoich klientów


Oprócz obejrzenia budynku i zapoznania z technologią, dzięki doradcom z Abakonu można będzie poznać szczegóły realizacji, poszczególnych etapów budowy, terminów czy też wyboru optymalnego projektu.
Zapraszamy 22.06.2019 r., w godzinach 10.00 - 16.00.

Więcej informacji na stronie: www.abakon.com, pod numerem telefonu: 512 289 808 oraz pod adresem mailowym a.dudziak@abakon.com.