Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3229

Upały co najmniej do piątku. Temperatura przekroczy 30 stopni!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, nadchodzący tydzień będzie gorący, lokalnie nawet upalny. Jak informuje profil Łowcy Burz Podbeskidzie można się spodziewać temperatur powyżej 30 stopni Celsjusza!

CzechowiceDziedzice,lovesilesia,fontanna,fotodnia,instagram
Upały co najmniej do piątku. Temperatura przekroczy 30 stopni!


- Od poniedziałku spodziewamy się wzrostów temperatury maksymalnej w okolice 28-29*C, we wtorek być może temperatura dojdzie i przekroczy 30*C, podobnie może być w środę. Do tego oczywiście dużo słońca. Temperatura minimalna w nocy będzie spadać do 18-20*C więc też wielkiej ochłody nie przyniesie. Taka pogoda powinna utrzymać się do piątku - informują Łowcy Burz Podbeskidzie.

Co do burz... szansa na ich powstanie w naszym regionie, w tym tygodniu, będzie niewielka. Mimo, że napływające powietrze będzie miało potencjał to ciężko będzie go uruchomić.

- Przypominamy też, że w taką pogodę należy spożywać dużo wody, a osoby starsze i małe dzieci powinny unikać przebywania na pełnym słońcu w godzinach południowych - dodają Łowcy Burz.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.