czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2019
  • 13 czerwca 2019
  • wyświetleń: 3409

Tymczasowa organizacja ruchu w Międzyrzeczu Dolnym i Ligocie

Firma Eurovia Polska S.A jako główny wykonawca inwestycji pn.: "Przebudowa drogi powiatowej 4425S na odcinku Ligota - Międzyrzecze Dolne - Międzyrzecze Górne wraz z rozbudową skrzyżowania dróg 4425S i 4427S na rondo i rozbudową odcinka 183 m drogi powiatowej 4427S w miejscowości Międzyrzecze Dolne" informuje, że w dniu 13.06.2019 r. (czwartek) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu związana z realizacją ww. zadania.

W trakcie trwania etapu 1 robót całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ul. Ligocka w Międzyrzeczu Dolnym i ul. Wapienicka w Ligocie na odcinku od skrzyżowania z ul. Bronowską w Międzyrzeczu Dolnym do skrzyżowania z ul. Bronowską i ul. Bielską w Ligocie przy jednoczesnym zamknięciu ul. Mazańcowickiej w Międzyrzeczu Dolnym na odcinku 183 m począwszy od skrzyżowania z ul. Ligocką. Ponadto ruch na skrzyżowaniu ul. Ligockiej z ul. Mazańcowicką będzie odbywał się wahadłowo w oparciu o sygnalizację świetlną.

Na zamkniętym dla ruchu odcinku drogi utrzymana zostanie jedynie możliwość dojazdu do posesji, a także - do momentu rozpoczęcia robót związanych z wymianą podbudowy jezdni - możliwość przejazdu autobusów komunikacji publicznej.

Dla pozostałych kierowców wyznaczony zostanie objazd - pojazdy poruszające się w relacji Mazańcowice - Ligota - Międzyrzecze Dolne - Wapienica kierowane będą na ul. Ligocką w Mazańcowicach, ul. Bielską i ul. Bronowską w Ligocie, ul. Czyża i ul. Międzyrzecką w Bronowie, oraz ul. Bronowską i ul. Ligocką w Międzyrzeczu Dolnym.

Eurovia, Ligota Międzyrzecze Dolne
fot. Eurovia

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.