Wiadomości

  • 12 czerwca 2019
  • wyświetleń: 2628

Uleczona edukacja, czyli kierunki szkół medycznych znów na topie!

Artykuł sponsorowany:

Kierunki szkół medycznych to wybór ludzi, którzy chcą mieć fach w ręku. Dodatkowo zawód, do którego w ten sposób można zdobyć uprawnienia jest zwyczajnie ważny - pomaga złagodzić ból, podnieść jakość życia społeczeństwa, usprawnić i ułatwić jego działanie. Do puli oferowanych kierunków, po niemal dwóch latach przerwy, triumfalnie powraca również technik farmaceutyczny.

teb edukacja


Dobry startNależy pamiętać o czasie jaki inwestuje się w poszczególne ścieżki edukacji. Szkoła medyczna może trwać od około dwóch do pięciu semestrów, podczas gdy studia magisterskie to aż pięć lat. Co więcej - szkoła medyczna daje nie tylko praktyczne, ale także formalne poświadczenia umiejętności - na przykład TEB Edukacja w Bielsku- Białej oferuje możliwość zdobycia certyfikatów i referencji dla najlepszych oraz szczyci się wysoką zdawalnością egzaminów zawodowych, po zdaniu których słuchacze otrzymują państwowy dokument poświadczający kwalifikacje.

Zdrowe podejście do naukiWarto także zwrócić uwagę na sposób przekazywania wiedzy. Choć solidna podstawa teoretyczna jest ważna, w nowoczesnych szkołach medycznych mocno stawia się na praktyczne podejście do zawodu. Na kierunkach wykładają praktycy - w zależności od wybranej ścieżki edukacji są to masażyści, dietetycy, elektroradiolodzy, stomatolodzy, technicy dentystyczni, specjaliści terapii zajęciowej, ortoptystki itd.
Także w przypadku ponownie uruchomionego kierunku technik farmaceutyczny mentorami słuchaczy są doświadczeni praktycy tego zawodu. Dodatkowym atutem są także partnerzy, którzy biorą pod opiekę nasze kierunki (Kamsotf, Fagron). Bardzo istotnym elementem jest również bliska współpraca z wieloma aptekami na lokalnym rynku, dzięki czemu wielu z naszych uczniów już w trakcie nauki odnajduje swoje przyszłe miejsce pracy.

teb edukacja


Miejsce pracy - stwórz to sam!Wiele z zawodów, których nauka jest możliwa w szkołach medycznych pozwala na stworzenie sobie miejsca zatrudnienia. Technik sterylizacji medycznej, opiekun medyczny z aktywizacją seniora, terapeuta zajęciowy z arteterapią, ortoptystka, technik dentystyczny czy dietetyk - wszystkie zawody są doskonałym fundamentem pod jednoosobową działalność gospodarczą, a dyplom ukończenia kształcenia w trzech pierwszych przypadkach można uzyskać zupełnie za darmo! Stworzenie własnej firmy może być początkiem ciekawej przygody z biznesem i rozwiązaniem przynoszącym takie plusy, jak na przykład elastyczny czas pracy czy możliwość wykonywania zawodu w domu.

A co z ludźmi o bardziej technicznych zamiłowaniach? W szkołach medycznych mogą się spełnić także takie osoby. Ostatnio na przykład dużym zainteresowaniem cieszy się kierunek Technik elektroradiolog, czy Ortoptystka, których praca w czasach ciągłego rozwoju technologicznego pełna jest codziennych wyzwań i na pewno rozemocjonuje ścisłe umysły.

Jak widać edukacja w szkole medycznej to dobre rozwiązanie dla poszukujących zarówno pewnego zawodu, jak i pasji. Nauka w TEB Edukacja w Bielsku- Białej daje możliwość świetnego startu na rynku pracy, a nawet przebranżowienia. Bo na odnalezienie swoich zainteresowań nigdy nie jest za późno. Najlepiej warto zrobić to właśnie teraz!

Więcej informacji o kierunkach dostępnych w ofercie szkoły można uzyskać podczas Beauty & Healthy Day - Dnia Otwartego TEB Edukacja w Bielsku-Białej.

Już 15 czerwca od 13:00 do 16:00 odwiedzający będą mogli poznać szkołę, słuchaczy i nauczycieli, a także zadbać o zdrowie i urodę. Organizatorzy przygotowali dla uczestników darmowe zabiegi pielęgnacyjne, wykłady oraz degustację smoothie, koktajli i zdrowych przekąsek. Zapisy na zabiegi i szczegóły wydarzenia dostępne są na Facebooku: http://www.facebook.com/events/702468990196331/?active_tab=about

Sprawdź na http://www.teb.pl

TEB Edukacja w Bielsku- Białej  • ul. S. Sempołowskiej 22
  • Tel. 33 822 34 34/ 33 472 31 50
  • e-mail: bielsko-biala@teb.pl


Śledź nas na Facebooku! https://www.facebook.com/TEBEdukacjaBielskoBiala/