Wiadomości

  • 13 czerwca 2019
  • 26 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 94973

[ZDJĘCIA] Dni Czechowic-Dziedzic w "Lasku" z gwiazdami i fanami!

Za nami 45. Dni Czechowic-Dziedzic! Ze względu na trwające prace modernizacyjne Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tegoroczne obchody święta naszego miasta zorganizowano w Parku Miejskim - "Lasku". Zmiana lokalizacji nie przeszkodziła jednak mieszkańcom i gościom, którzy licznie zgromadzili się, by wspólnie się bawić! Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Dni Czechowic-Dziedzic - koncert Reni Jusis - 24.08.2019 · fot. Angelina Kraczkowska


Dni Czechowic-Dziedzic - koncert Gromee - 24.08.2019 · fot. Angelina Kraczkowska / czecho.pl


Sobota była bardzo aktywna. Rozpoczęła się od Maratonu Zumby przygotowanego przez Agnieszkę Kozioł i Studio Tańca SOCA. W finale wieczoru w taneczne rytmy publiczność wprowadzili Reni Jusis oraz Gromee. Całość została zaprezentowana w atrakcyjnej oprawie świetlnej i multimedialnej.

45. Dni Czechowic-Dziedzic - 24.08.2019 · fot. Damian Hnat


Niedziela miała spokojniejszy charakter. Metę w "Lasku" miał XXXI Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestników rajdu powitał Big Band pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego. Następnie wystąpił czechowicki zespół Audio Cases. Później publiczność miała okazję posłuchać największych przebojów w programie Stars&Hits, w którym zaprezentowali się: Barbara Melzer, Kaja Paschalska, Maria Tyszkiewicz, Bilguun Ariunbaatar oraz Artur Chamski. Dopełnieniem programu był recital utworów Jacka Cygana pt. "Życie jest piosenką", z udziałem autora - Jacka Cygana oraz Kamili Klimczak, Zofii Nowakowskiej, Jerzego Filara, Andrzeja Seweryna i Jacka Wójcickiego w towarzystwie zespołu Kameleon Quintet.

Dni Czechowic-Dziedzic - koncert Audio Cases - 25.08.2019 · fot. Angelina Kraczkowska / czecho.pl


Dni Czechowic-Dziedzic - koncert Big Band - 25.08.2019 · fot. Angelina Kraczkowska / czecho.pl


Dni Czechowic-Dziedzic - koncert Stars & Hits - 25.08.2019 · fot. Angelina Kraczkowska


Dni Czechowic-Dziedzic - koncert Jacka Cygana - 25.08.2019 · fot. Angelina Kraczkowska / czecho.pl


Dni Czechowic-Dziedzic - 24-25.08.2019 · fot. Piotr Matuszyński


Dni Czechowic-Dziedzic - 24.08.2019 · fot. Adam Bijok

aka, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.