Wiadomości

  • 17 czerwca 2019
  • wyświetleń: 254702

Odnowione Kalendarium - Zobacz co się zmieniło

Artykuł sponsorowany:

W ostatnim czasie odświeżyliśmy wygląd Kalendarium, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Aktualnie nasz lokal jest urządzony w stylu Wielkiego Gatsby. Zmieniliśmy aranżację i wygląd baru, postawiliśmy na kolory złote i czarne. Zmieniliśmy także kuchnię, oprócz polskich dań w naszej karcie znajdziecie potrawy meksykańskie. W naszym lokalu organizujemy przyjęcia okolicznościowe, a w tym:

Restauracja KALENDARIUM II


UrodzinyUrodziny i Jubileusze to wspaniała okazja, aby spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, a Kalendarium to idealne miejsce, by zorganizować wyjątkową i niezapomnianą imprezę.

Wychodzimy naprzeciw i oferujemy Wam organizację imprez urodzinowych. Nie musisz przejmować się czy na pewno catering, który zapewnimy podczas urodzin będzie odpowiadał Twoim gościom - wszystko uzgodnimy w czasie rezerwacji terminu.

ChrzcinyChrzciny dziecka to wyjątkowa chwila w życiu każdej rodziny, w Kalendarium zadbamy o jej celebrację. Dysponujemy salą na 45 osób, oferujemy polską oraz meksykańską kuchnię. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami menu!

Komunie ŚwiętePierwsza komunia święta to niezapomniane wydarzenie w życiu każdego dziecka. Ten wyjątkowy dzień powinien być okazją do spotkania w gronie rodziny i najbliższych. Cała załoga Kalendarium z radością wspomoże rodziców w organizacji niezapomnianego przyjęcia komunijnego. Powierzając nam zorganizowanie tego wyjątkowego dnia, możecie być pewni, że dziecko oraz goście będą miło wspominać to wydarzenie.

Aktualnie jesteśmy po sezonie komunijnym, ale zapraszamy do naszego lokalu za rok. Każdy stolik zaaranżowany zostanie zgodnie z upodobaniami gości. Nie musicie wynajmować całego lokalu! Dzięki mobilnym ścianom zachowamy kameralny charakter przyjęcia. Tegoroczni goście wychodzili z uśmiechem na twarzy, czego życzymy również Wam.

StypyW tym trudnym momencie zorganizujemy w najdrobniejszych szczegółach spotkanie z menu ustalonym indywidualnie wg potrzeb klienta. Zapewniamy spokojną, nastrojową atmosferę oraz profesjonalną i dyskretną obsługę. Zajmujemy się szczegółową organizacją poczęstunków pogrzebowych podczas pożegnania. Doradzamy i przygotowujemy konsolacje, stypy i przyjęcia pożegnalne.

Imprezy firmoweKalendarium to idealne miejsce do organizacji imprez bankietów, dzięki którym Twój zespół się integruje.

Kierujemy tę ofertę do firm, menedżerów i pracowników HR. U nas możesz połączyć spotkanie typowo o charakterze integracyjnym ze szkoleniami, promocją firmy i konferencjami.

Możemy zorganizować każdy rodzaj imprezy firmowej od imprez integracyjnych dla Twojego zespołu przez jubileusz istnienia firmy aż po zakończenie ważnego projektu - wszystko zorganizujemy za Ciebie!

Sala wyposażona jest w rzutnik, sprzęt multimedialny oraz bezprzewodowy Internet.

Nasz zespół zadba o każdy szczegół imprezy, służąc wsparciem merytorycznym i technicznych na każdym etapie.

WeselaSpecjalnie dla Was możemy zorganizować wesele! Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających par jeszcze przed przyjęciem. Zależy nam, abyście podczas przyjęcia dobrze się bawili i zapamiętali ten niezwykły dzień do końca życia.

Przykładamy ogromną uwagę do każdego szczegółu podczas dekoracji sali. Nie pozwolimy na faux pas takie jak zmięty obrus lub nierówno ustawione sztućce. Nasza szefowa kuchni przygotowała specjalne menu w siedmiu wariantach - przez żołądek do serca!

Chcecie poznać nasze menu? Skontaktujcie się z nami!

Skontaktuj się z nami:


Restauracja KALENDARIUM II