Wiadomości

  • 15 czerwca 2019
  • 17 czerwca 2019
  • wyświetleń: 29691

[FOTO] Duży pożar składowiska odpadów przy ulicy Prusa

Dwanaście zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem, który pojawił się na terenie firmy zajmującej się segregacją odpadów przy ul. Prusa w Czechowicach-Dziedzicach. Zgłoszenie do straży wpłynęło w sobotnie popołudnie około godziny 17:30.

Pożar odpadów przy ul. Prusa - 15.06.2019 · fot. OSP ,,Czechowice'' w Czechowicach - Dziedzicach


Paliły się odpady przeznaczone składowane na terenie prywatnej firmy zajmującej się segregacją i przetwórstwem. Sytuacja była groźna. Gęsty dym było widać z miejscowości oddalonych od Czechowic-Dziedzic o ponad 20 kilometrów. Strażacy po kilkudziesięciu minutach zapanowali nad dynamiczną sytuacją. Dogaszanie i przelewanie pogorzeliska trwał kilka kolejnych godzin. Nikomu nic się nie stało. Przyczynę pojawiania się ognia będą ustalać policjanci.

Pożar w Czechowicach-Dziedzicach - 15.06.2019 · fot. nadesłane przez czytelników czecho.pl i bielskiedrogi.pl, gekon, AGNIESZKA, Adam, Paweł


aka, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.