czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 lutego 2007
  • wyświetleń: 1431

Czechowicka Trójka najlepsza

Reklama

Z udziałem 10 drużyn z powiatu bielskiego po raz ósmy rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików o Puchar Starosty Bielskiego . Turniej rozgrywany był jednocześnie w dwóch halach po 5 drużyn , mecze rozgrywano w Centrum Sportowo - Widowiskowym w Kozach oraz w hali Szkoły Podstawowej w Czańcu z których zostali wyłonieni półfinaliści turnieju.

Z grupy I najlepszą drużyną okazała się UMKS „Trójka” Czechowice-Dziedzice pokonując w półfinale LKS „Wilamowiczankę” 1: 0 , w drugim półfinale LKS Czaniec pokonał LKS „Orzeł” Kozy 4:0 . W finale turnieju po emocjonującym meczu zespół z Czechowic pokonał Czaniec po dogrywce 1: 0 , zdobywając Puchar Starosty Bielskiego. Trzecie miejsce zdobyła drużyna LKS „Orzeł” Kozy pokonując LKS „Wilamowiczankę” 2:1.
Nagrody dla najlepszych drużyn wręczyli Starosta Bielski Andrzej Płonka oraz Dyrektor Szkoły w Czańcu Pani Jadwiga Kliś .
Zwycięska drużyna UMKS „Trójka”Czechowice -Dziedzice wystąpiła w składzie:

Szuba Bartosz, Moś Dawid, Kołodziej Marcel, Czana Mateusz, Dzwonkowski Mateusz, Szwajca Paweł, Gębala Bartłomiej, Szal Wojciech, Nowak Damian ,Szypuła Kamil, Szczypka Dawid, trener Błachut Sławomir

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.