Wiadomości

  • 18 czerwca 2019
  • wyświetleń: 23488

[FOTO] Wypadek na Zajęczej w Czechowicach. Ciężko ranny 17-latek!

W poniedziałek, 17 czerwca około godziny 18:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie wypadku drogowego na ulicy Zajęczej w Czechowicach-Dziedzicach. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Ranne zostały dwie osoby, w tym jedna ciężko.

Wypadek w Czechowicach-Dziedzicach - 17.06.2019 · fot. czytelnik Łukasz


Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Wstępne ustalenia wskazują na winę 17-letniego motocyklisty, który zjechał na przeciwległą część jezdni i czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Jemu nie stało się nic bardzo groźnego. Trafił do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Niestety tyle szczęścia nie miał pasażer motocykla. Rówieśnik kierującego doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Nieprzytomny trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierującemu Renault Kangoo nic się nie stało.

Jak udało nam się ustalić, kierujący jednośladem marki Junak 123 nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu motocyklem (125ccm). Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Czynności nadzoruje prokuratura. Pojazdy zostały zabezpieczone na parkingu do celów procesowych.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.