Wiadomości

  • 18 czerwca 2019
  • 22 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4289

W sobotę odbędzie się rowerowe powitanie lata. Start w Ligocie!

Za nami:

W najbliższą sobotę, 22 czerwca organizowane jest rowerowe powitanie lata. Uczestnicy wezmą udział w rajdzie, którego trasa wiedzie między innymi do Kończyc Małych i Karwiny.

Rowerzyści zobaczą między innymi: Gościniec Zamkowy w Kończycach Małych, najstarszy dąb szypułkowy na Śląsku, największy kościół drewniany na Śląsku Cieszyńskim, pałac wybudowany przez Jerzego Fryderyka Wilczka na przełomie XVII i XVIII w., a także urokliwy Folwark 1760 (w planie zwiedzanie tego obiektu z udziałem bardzo miłych gospodarzy z możliwością posmakowania kiełbaski z grilla z degustacją). Będzie także możliwość obejrzenia unikatowego Frysztatu w Karwinie (Czechy) i odwiedzenia muzeum Zofii Kossak z bardzo ładnym parkiem.

Start rajdu zaplanowano o godzinie 9.00 z Domu Kultury w Ligocie Miliardowicach (ul. Miliardowicka 64). Trasa liczy sobie 70 km (tam i powrót) i biegnie po pagórkowatym terenie.

Ubezpieczenie i wszelkie sprawy ,które mogą wydarzyć się na trasie uczestnicy załatwiają we własnym zakresie. Organizator zapewnia wyłącznie przewodnictwo ze znajomością trasy oraz rezerwację miejsc w Folwarku z możliwością posiłku i degustacji.

Kontakt z organizatorem pod numerem tel. 532-896-937.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.