czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2007
  • wyświetleń: 1550

Kto nowym dyrektorem MOSiRu?

Reklama

Kim będzie nowy dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach? Według nieoficjalnych informacji jedną z osób ubiegających się o to stanowisko jest Tadeusz Sroka, który instytucją kierował już wcześniej. Zanim poznamy wszystkich kandydatów musimy cierpliwie odczekać do 20 lutego; wtedy to upływa termin składania dokumentów aplikacyjnych.

Nie każdy może starać się o prowadzenie działalności kadrą Ośrodka. Dyrektorem może zostać tylko osoba spełniająca co najmniej cztery z przedstawionych przez Urząd Miejskiego warunków. Są to między innymi: pięcioletnie doświadczenie zawodowe, wyższe wykształcenie o odpowiednim kierunku, znajomość problematyki związanej z kierowaniem MOSiRem oraz wymagania wynikające z ustawy o pracownikach samorządowych.

Dodatkowych informacji: o naborze, wymaganych dokumentach oraz zadaniach, które czekają na przyszłego dyrektora udziela Referat Organizacyjny i Kadr Urzędu Miejskiego, który mieści się w pokoju 307 budynku przy Placu Jana Pawła II 1, numer telefonu: (032) 214 71 47, e-mail: um@um.czechowice-dziedzice.pl .

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.